Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 374
Bez tytułu, 1944
olej, płótno; 41 x 36 cm;
sygn. p. d.: … 44 (nieczytelnie).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł