Agnieszka BORKOWSKA (ur. 1978)
Lot No.: 336
Bez tytułu
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. u dołu: AGNIESZKA BORKOWSKA.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł