Ryszard WOJTKIEWICZ (ur. 1941)
Lot No.: 331
Bez tytułu, 1969
olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: R.WOJTKIEWICZ 69;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł