Lot No.: 106

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.: 106

Caritas Romana (Cymon i Pero)

- według obrazu Johanna Carla LOTH’A (1632-1698)
olej, płótno dublowane; 113 x 87 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł