Lot No.: 94

Malarz nieokreślony, polski, XX w.

Lot No.: 94

Portret kobiety

olej, płótno naklejone na tekturę; 36,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: (nieczytelna).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł