Bolesław BARBACKI (1891-1941)
Lot No.: 93
Portret mężczyzny
olej, płótno dublowane; 50,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: Barbacki B
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
sygn. p. d.: Barbacki B
estymacja: 4 700 - 5 600 zł