Mojżesz KISLING (1891-1953)
Lot No.: 106
Białe lilie w wazonie
litografia barwna, papier; 56,5 x 44 cm (odcisk);
sygn. l. d. na płycie: Kisling
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł