Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)
Lot No.: 82
Panorama Krakowa, 1935
olej, sklejka; 46,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SAWULAK / 35
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł