Lot No.: 366

Sylwia SZAFERT (ur. 1968)

Lot No.: 366

Trzy kobiety, 2014

olej, płótno; 48 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szafert ' 14.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł