Lot No.: 805
Obrus ręcznie haftowany
płótno bawełniane, nici kolorowe; 242 x 168 cm.
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 800 - 900 zł
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 800 - 900 zł