Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)
Lot No.: 82
Kamienne Schodki w Warszawie
akwarela, tusz, ołówek, papier; 27,5 x 17 cm; sygn. p. d.: Zofia Stankiewicz
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł