Sebastian SMAROWSKI (ur. 1976)
Lot No.: 367
Kobieta z ptakiem na głowie
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: Smarowski.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
sygn. p. d.: Smarowski.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł