Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Lot No.: 304
Pejzaż, 1976
olej, płótno; 141 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 76;
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
estymacja: 22 000 - 25 000 zł