Roman ARTYMOWSKI (1919 - 1993)
Lot No.: 325
Bez tytułu
olej, płótno; 70 x 51 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
olej, płótno; 70 x 51 cm;
Pochodzenie:
- ze spuścizny rodzinnej artysty
- kolekcja prywatna
8 000 zł