Lot No.: 729

Lot No.: 729

Puszka na komunikanty (cyborium)

srebro częściowo złocone; wys. 32,5 cm; waga 734 g.
Francja, 1 ćw. XX w.
estymacja: 9 500 - 11 000 zł