Lot No.: 727

Pierre Le ROUX (czynny 1887-1912)

Lot No.: 727

Kielich mszalny z pateną

srebro złocone próby 1 (950/100) cechowane; wys. 26 cm;
waga 115 g. Francja, pocz. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł