Lot No.: 54

A. LUMICZ (XX w.)

Lot No.: 54

Martwa natura z dzbanami i książkami

olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
na odwrocie napis: Lumicz ? / ... (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł