Lot No.: 88

Firma PIERRE BALMAIN

Lot No.: 88

Zegarek naręczny, damski, elektroniczny, z bransoletą, w firmowym etui

stal szlachetna, złocona, szkło; średnica koperty 2,8 cm, dł. całk. z bransoletą 20 cm.
Szwajcaria - Francja; k. XX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł