MALARZ NIEOKREŚLONY, włoski, XVII w.
Lot No.: 123
Chrystus i jawnogrzesznica na tle antycznej architektury i ruin
olej, płótno dublowane; 130 x 150 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł