Lot No.: 122

MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII / XIX w.

Lot No.: 122

Ptactwo domowe - para obrazów

olej, deska;
10,5 x 13,5 cm (każdy).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł