Eugeniusz WANIEK (1906-2009)
Lot No.: 20
W zamieci
olej, tektura; 33 x 24 cm;
sygn. p. d.: e. Waniek
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: e. Waniek
estymacja: 2 000 - 2 400 zł