Fabryka Fajansu KOŁO
Lot No.: 617
Zestaw dobierany
fajans, farby naszkliwne;
Polska, lata 80. XX w.
fajans, farby naszkliwne;
w składzie:
- wazonik: 13 x 9 x 9 cm;
- deska do serów: 21 x 12 cm; drobny odprysk u boku zawieszki;
- talerzyk ażurowy dekoracyjny: 3 x 18 x 18 cm;
sygn. na wszystkich wyrobach: ZF / KOŁO / MADE IN / POLAND / Hand Painted;
Polska, lata 80. XX w.