VILLEROY & BOCH
Lot No.: 610
Wazon
porcelana, farby podszkliwne; 38 x 23 x 23 cm;
XX w.
sygn. na spodzie: VILEROY & BOCH / METTLACH / "PAON" / METTLACHER KUPFERDRUCK.UNTERGLASURDEKOR.SEIT 1748 / GERMANY IN MADE / HANDAUSGEMALT;
na spodzie wycisk nr modelu: 4126;
XX w.