Edward KANASZYK (ur. 1949)
Lot No.: 327
Nokturn z łodzią żaglową
olej, płótno; 40,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: E. KANASZYK.
sygn. l. d.: E. KANASZYK.