Witold NOWACKI (XX w.)
Lot No.: 317
Po polowaniu
olej, płótno; 20,7 x 25,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Witold Nowacki.
sygn. l. d.: Witold Nowacki.