Malarz nieokreślony (XVII w.)?
Lot No.: 10
Pejzaż ze sztafażem
olej, deska; 30,2 x 41,5 cm;
połowa XVll w.
olej, deska; 30,2 x 41,5 cm;
na odwrocie dwie pieczęcie lakowe własnościowe;
dwa pęknięcia deski wzdłuż obrazu, minimalny odprysk farby;
połowa XVll w.