Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.: 95
Scena rodzajowa w porcie
olej, płótno dublowane;
155,x 192 cm;
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
155,x 192 cm;
estymacja: 40 000 - 48 000 zł