Samuel CYGLER / ZIEGLER / (1898-1945)
Lot No.: 54
Wnętrze saloniku, 1943-45
olej, płótno;
42 x 43,5 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
42 x 43,5 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł