Lot No.: 49

Emil LINDEMAN (1864-1945?)

Lot No.: 49

Róże białe i purpurowa

olej, płótno naklejone na tekturę; 20,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: Emil Lindeman (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł