Marek SUŁEK (ur. 1963)
Lot No.: 321
Stories 33, 2021
akryl, fotografia, collage, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Stories 33 / Marek Sułek / [podpis artysty] 2021.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
estymacja: 4 700 - 5 600 zł