Maria TARNAWSKA-WÓJTOWICZ (1921-2004)
Lot No.: 444
Bukiet kwiatów, 1969
olej, sklejka; 38 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. TARNAWSKA WÓJTOWICZ 69.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł