Józef Lucjan ZĄBKOWSKI (1928-1998)
Lot No.: 316
Czerwoni sędziowie, 1975
olej, akryl, płótno; 81 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZĄBKOWSKI 75;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł