Lot No.: 106

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVII / XVIII w.

Lot No.: 106

Nauczanie świętego Jana

olej, płótno dublowane;
67 x 75 cm.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł