Lot No.: 104

Ludwig SCKELL (1842-1905)

Lot No.: 104

Pejzaż

olej, płótno dublowane; 76 x 113 cm;
sygn. p. d.: L. Sckell
estymacja: 7 000 - 8 000 zł