Lot No.: 99

Friedrich KEIL (1813-1875)

Lot No.: 99

Portret kobiety, 1845

olej, płótno; 65,5 x 53,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr. Keil 1845
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 700 zł