Lot No.: 60

Stanisław IBEK (1915-1976)

Lot No.: 60

Naprawa barek

olej, tektura; 47,5 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: IBEK
estymacja: 4 000 - 4 800 zł