Jan MIKULE (1873-1934)
Lot No.: 24
Para prac
1. Gęsiareczka
2. Pejzaż
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
1. Gęsiareczka
olej, tektura; 16,2 x 23,5 cm;
sygn. pośrodku u dołu: J. Mikule;
na odwrocie szkic aktu kobiecego w technice olejnej;
2. Pejzaż
olej, tektura; 16,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: JMikule
1 400 zł