Wiesław BOROWSKI (1935-1989)
Lot No.: 361
Kraków - Sukiennice i Wieża Starego Ratusza
olej, płótno; 61 x 92 cm;
sygn. l. d.: W. Borowski;
sygn. l. d.: W. Borowski;