Lot No.: 343

Tadeusz STRZĘPEK

Lot No.: 343

Washington AV. Savannah

olej, karton; 55 x 71 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: TADEUSZ STRZĘPEK-TYHI | FEB. 2009