Teresa STARZEC (ur. 1952)
Lot No.: 338
Łódka ugrowa, 1990
olej, płótno; 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Teresa Starzec;
olej, płótno; 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Teresa Starzec;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Łódka ugrowa 1990 / BRONOWO T. Starzec / 27 x 50 / Brygicie i Lenartowi / z serdecznością 2.I.1992;
praca oprawiona.