Józef WASIOŁEK (1921-2008)
Lot No.: 158
Pojezierze, 1975
olej, płótno; 57 x 72 cm;
sygn. p. d.: J. Wasiołek;
olej, płótno; 57 x 72 cm;
sygn. p. d.: J. Wasiołek;
na odwrocie naklejka wystawowa z 1975 r. z BWA w Łodzi ;
praca oprawiona.