Lot No.: 38
Trzy paterki
- paterka z kołnierzem wielolistnym: srebro pr. 800; 1 x 17 x 17 cm; waga 133 g; cechy na spodzie; Niemcy, Berlin;
- paterka z wysoko uniesionym kołnierzem wielolistnym: srebro pr. 800.; 3,7 x 12 ,5 x 12,5 cm; waga 111 g; cechy na uniesieniu kołnierza;
- paterka z jednym uchwytem: srebro pr. 800; 4 x 21,7 x 11,5 cm; waga 110 g ; cecha probiercza pod kołnierzem; Polska; ślad naprawy pod kołnierzem;
Pocz. XX w.