Lot No.: 412

Dariusz MILIŃSKI (ur.1957)

Lot No.: 412

Księżyc, 2021

litografia, papier; 29 x 20 cm (w świetle passe partout);
sygn., dat. i opisany u góry: „D. Miliński Lito m 6/20 2021” (ołówkiem);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł