Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 400
Pejzaż z łódkami, 1966
akwarela, papier; 46 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (sygnatura nieczytelna) / 66 (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł