Piotr SZMITKE (1955-2013)
Lot No.: 373
Dolina wspomnień, 1999
olej, płótno; 66.4 cm x 81 cm,
napis na cokole: ARTE / Dieu / NOUS PROTEGERA.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł