M. FIRRER (?)
Lot No.: 209
Krucyfiks z malowaną postacią Ukrzyżowanego
olej, deska; drewno rzeźbione, złocenie; 73 x 59 cm.
Niemcy?, k. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Niemcy?, k. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł