Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.: 166
Zestaw 3 grafik
1. Cisza
2. Spirytyści
3. Postać
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
1. Cisza
akwaforta, papier; 29 x 34,5 cm (wymiar odbitki), 37 x 50,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem); data: 1949 (ołówkiem);
na odwrocie opis autorski: „Cisza” / akwaforta 35 x 29 / K. Srzednicki (ołówkiem);
2. Spirytyści
akwatinta, papier naklejony na papier czerpany; 28,2 x 26,5 cm (wymiar odbitki), 58,5 x 45,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem),
data l. d.: 1959. (ołówkiem);
na odwrocie passe-partout opis autorski: „Spirytyści” / akwatinta 1959 / Konrad Srzednicki (ołówkiem);
3. Postać
akwatinta, papier; 16,5 x 11,5 cm (wymiar odbitki), 31 x 24,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem);
data l. d.: 1960 (ołówkiem).