Adele KINDT (1804-1884)
Lot No.: 122
Dziewczyna z węzełkiem, 1839
olej, płótno dublowane; 69 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adele Kindt / 1839
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł