Edward MESJASZ (1929-2007)
Lot No.: 81
Zimowy nokturn, 1997
olej, płótno; 27 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: E Mesjasz 97
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł