Tadeusz KUCIK (1902-1962)
Lot No.: 25
Widok na stary kościół w Skrzyszowie
pastel, gwasz, akwarela, papier;
29 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.:
T. Kucik (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
sygn. l. d.:
T. Kucik (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł